Home

Edwige győr

Beatrice Edwige to Győr - official - Timeout Magazin

"I will do everything for the team, trust me

A Metzből érkező 30 éves Edwige védekezésben és támadásban is bevethető. A csodás metzi évek után úgy éreztem, most jött el az idő, hogy egy szinttel feljebb lépjek. Igazán meglepett és nagyon sokat jelentett számomra a Győri Audi ETO megkeresése A Mosoni-Duna torkolati szakaszának vízszint rehabilitációja tárgyú projektben a kivitelező szállítóútként veszi igénybe a Mosoni-Duna balparti árvízvédelmi töltését a 0+000 - 5+459 tkm, és a Duna jobbparti árvízvédelmi töltését a 0+000 - 0+600 tkm szelvények között Győri Audi ETO KC Győr városának ötszörös Bajnokok Ligája győztes női kézilabdacsapata. Az utóbbi évek legsikeresebb magyar női klubcsapata, mind a hazai bajnokságot, mind a nemzetközi szereplést tekintve. 2014-ben, 2017-ben és 2018-ban az év csapata lett Magyarországon

Beatrice Edwige - Győri Audi ETO K

A legjobb programok - Győr, Győr-Moson-Sopron megye. Olvasson utazói értékeléseket és tekintse meg a fényképeket Győr legjobb látnivalóiról a Tripadvisoron A Győri Audi ETO Kézilabda Club Magyarország és az európai kézilabdázás egyik legmeghatározóbb szereplője. Története során a 2017/2018-as szezonnal bezárólag.. Négy és fél esztendeje, amikor Béatrice Edwige csapatával a francia másodosztályú női kézilabda-bajnokságban szerepelt, maga sem hitte, hogy mostanra mindkét álma teljesül, és három Metzben eltöltött idény után a Győri ETO mezét is magára öltheti SofaScore is free livescore site where you can follow real-time live scores, fixtures and results over 20 sports. Sofa Score livescores is also available as an iPhone, Windows Phone and Android app

Edwige már Győrben - Győri Híre

Győr+ 2020.12.04. 15:31 A magyar női kézilabda-válogatott számára a márciusi, győri olimpiai selejtezőtornára való felkészülés az egyik legfontosabb feladat a csütörtökön elkezdődött és december 20-ig tartó dániai Európa-bajnokságon. Estelle Mink, és Beatrice Edwige is a címvédő gárda meghatározó tagja. A. A Győr beállósa nem hitte el, hogy kikaptak az vb-nyitányon. 24.hu. 2019. 12. 01. 08:05 Kapcsolódó cikkek. - mondta Edwige a dán TV2-nek. A szintén Győrt erősítő Amandine Leynaud szerint gyorsan át kell beszélniük, mi történt,. Pedimedical - Lábgyógyászat - Modern sebkezelés, Győr. 2,2 E ember kedveli. Professzionális lábápolás a modern technika valamennyi eszközével. PEDIMEDICAL 1.félidőKapunkban Leynaud kezdett, mezőnyjátékosaink pedig a Fodor, Taleska, Brattset, Oftedal, Kurtovic és Lukács felállásban sorakoztak fel a félpályára a kezdéshez. Diószegi szerezte a mérkőzés első találatát, ám Fodor gyors ellentámadásból hamar egyenlített is (1-1). Helembai góljára Kristiansen büntetőből válaszolt, melyet Oftedal a villámgyors. Beatrice Edwige egy napja Érdekel, mivel tölti @edwige_beatrice egy napját ? Nézd meg az összefoglaló videónkat! 菉 ‍♀️ ⁣ One day of Beatrice Edwige.

Timeout Magazine - Handball from all over the world

Ezután a Győr vissza is vett a sebességből, és a gólgyártás helyett a csapatépítésre koncentrált mindenki. Ugyanis láthatóan a kezdőcsapatban is helyet kapó Nze Minkót, illetve a beállós Edwige-t hozták helyzetbe, és mindenki annak drukkolt, hogy lőjék már meg az első győri BL-góljukat Szép nõ Fenech! Most 66 éves, de korát meghazudtolóan néz ki. Valamikor tegnap elõtt láttam A lator címû filmet. Abban egy igazi tünemény volt Az összecsapást a Leynaud, Fodor, Hansen, Oftedal, Kurtovic, Edwige, Faluvégi sorral kezdte meg Danyi Gábor vezetőedző. Az első 5 percben fej-fej mellett haladtak a csapatok, sőt 10 perc elteltével is csak egy góllal, 5-4-re vezettek Oftedalék. A vendégek jól zártak vissza, sokáig tudták tartani a lépést az ETO-val, de az.

NB I női felnőtt 2019/2020. 18. forduló. Győri Audi ETO KC - Békéscsabai ENKSE 45-28 (22-14) Időpont: 2020. március 4.(szerda) 18:00 óra Helyszín: Győr, Audi Aréna Cím: 9027 Győr, Tóth László utca Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka Versenybírók: Hegyi Gábor, Fancsali Ferenc Győr: Edwige Beatrice (2), Knedlikova Jana (6), Brattset Kari (5), Hansen. 201 db friss állás és munka Győr településen. Böngésszen a legfrissebb győri állások és munkák között a Profession.hu-n (4. old

#2 - Beatrice Edwige • • • #hajraeto - Győri Audi ETO

1. Győr's official online shop. Need help? +36 96 524 701 | shop##kukac##gyortourism.hu. Scarf - Edwige. Scarf (Edwige).
  2. Edwige eredményes (34-20), majd újabb labdaszerzés, és Nze Minko szerez könnyű gólt. 35-20. 50. perc: Hansen és Edwige közösen blokkol, rohan a Győr, Kristiansen pedig megszerzi a hetedik gólját. 33-20. 49. perc: Nze Minko egy pazar csel után estében lövi ki a jobb alsót. 32-20. 48. perc: Cakalu lövését lábbal védi.
  3. den összegyűlt, ami a többi labdajátékban jó
  4. d védekezésben,
  5. Tavalyhoz képest távozott Béatrice Edwige (Győr), Gnonsiane Niombla (Siófok), Aleksandra Zych (Dortmund) és Ekaterina Levsha (Astrakhanochka). Főként előbbi kettő pótlása okoz fejtörést a klubja mellett holland szövetségi kapitányként is tevékenykedő Emmanuel Mayonnade-nak, megoldásként a Toulontól jött Mari-Heléne.

Újabb világsztár Győrben - Infostart

1. Rangadót játszik a Győr a női kézilabda NB I-ben, mégis az a kérdés, hogy tud-e nyerni kétszámjegyű különbséggel. Azonban nem dőlhetnek hátra a vendégek szerdán, hiszen, ahogy Beatrice Edwige is elmondta, nem szeretnének még egyszer ugyanabba a folyóba lépni, ahogyan azt a Siófok ellen tették
  2. A Győr kiütötte a Kisvárdát . A mérkőzés végére összeomlott a szabolcsi csapat. Ezt ne hagyja ki! Történetek, érdekességek, hírek és aktuális programok a Balatonról itt: likebalaton.hu. Oftedal 3, Brattset 3, Amorim 5, Puhalák 5. Csere: Kiss (kapus), Kurtovics 5/2, Nze Minko 6, Kristiansen 2/1, Edwige 1, Faluvégi 3.
  3. A női NB I-ben továbbra is 14 csapat vesz részt, valamennyi helyezés a 26 fordulóból álló körmérkőzéses rendszerben dől el. Már az első hétvégén két rangadót játszanak, szombaton a Ferencváros az Érd, vasárnap a Siófok a Győr vendége lesz
  4. Tíz góllal nyert a Győr a női BL 7. fordulójában a Dortmund ellen. Bár a pályaválasztó a német együttes volt, a mérkőzésre Győrben került sor. A találkozó első perceiben nagyobb iramot diktáltak a csapatok, azonban hamar meglépett a Győr, az összecsapás további részében pedig egyre tovább növelte a különbséget.
  5. A Győr idegenben győzte le a Ferencvárost a női kézilabda NB I csúcsrangadóján. A címvédő ezzel továbbra is hibátlan a bajnokságban, míg a Fradi elszenvedte első vereségét. A mérkőzés első két gólját a Győr szerezte, de a Fradi fordított. A félidőre is egygólos előnnyel mehetett a házigazda

Tavalyhoz képest távozott Béatrice Edwige (Győr), Gnonsiane Niombla (Siófok), Aleksandra Zych (Dortmund) és Jekatyerina Levsa (Asztrahanocska). Főként előbbi kettő pótlása okoz fejtörést a klubja mellett holland szövetségi kapitányként is tevékenykedő Emmanuel Mayonnade-nak, megoldásként a Toulontól jött Mari-Heléne. Fantasztikus hangulatban indult a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia számára a Győri Audi ETO KC elleni kézilabda ünnep. A találkozó elején a Bandeliert, Gorilszkát és Orbán Adriennt is nélkülöző SZKKA egyenrangú ellenfele volt a világ legjobbjainak, tartottuk a lépést, sőt, többször vezettünk is a klasszisok ellen, egészen a 12. percig

A 34. percben vezetett először a Győr, amely rendkívül lendületesen kezdte a második félidőt, hat és fél perc alatt nyolcszor volt eredményes. Hármasával-négyesével szerezték góljaikat a házigazdák, ennek köszönhetően az 51. percben már tíz volt a különbség Történelmi diadal kapujában áll a Győr női kézilabdacsapata, amióta ugyanis Bajnokok Ligájának hívják a legrangosabb sorozatot, egyik együttes sem tudott egymás után háromszor győzni. Az ETO idén már kétszer megverte elődöntős ellenfelét, a norvég Viperst, de felkészültek arra is, hogy a szombati meccsen másfajta játékra lesz szükség Időt is kért Marosán mester (15. perc: 6-9). De nem változott a játék képe, a lendületbe jött ETO gyorsan eldöntötte a meccs sorsát (23. perc: 8-18). Ekkor megilletődött csapat benyomását keltette az SZKKA, hagyta könnyedén meglépni ellenfelét. A szünetben 14 góllal vezetett a Győr

Home Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatósá

1. dig hasznos.
  2. A K&H női liga 12. fordulójából előrehozott mérkőzésen a Győri Audi ETO KC hazai pályán aratott könnyedén, 43-19-es győzelmet
  3. Küldés. Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak
  4. A következő szezonban is Danyi Gábor lesz a vezetőedzője a bajnoki és Bajnokok Ligája-címvédő győri női kézilabdacsapatnak, amelynek a 2020/21-es kiírástól Görbicz Anita nemcsak a játékosa lesz, hanem másodedzője is
  5. A győztes Győr játékosai a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében játszott Győri Audi ETO - KC-Metz visszavágó mérkőzés végén a győri Audi Arénában
  6. Nől Bajnokok Ligája Negyedöntő, visszavágók Győri AUDI ETO KC-Metz (francia) 28-22 (17-12) Győr, 5000 néző. V: Florescu, Stoia (románok) Győr: Grimsbő - Bódi, N. Mörk 3, GROOT 6, BROCH 5, AMORIM 7, Görbicz 4 (2). Cs: Kiss É (kapus), Tomori 2, Knedliková 1, Hársfalvi. Edző: Ambros Martín Metz: Glauser - LUCIANO 4, Gross 4, ZAADI [
  7. A Győri Audi ETO KC két újabb tehetséges fiatalnak nyújt bizonyítási lehetőséget felnőtt csapatában: köztük a gútai származású Tóth Nikolettnek, aki Világos Diánával együtt bekerült a 2019/2020-as felnőtt keret tagjai közé

Göteborg - A Győri Audi ETO KC három kézilabdázója - a holland Nycke Groot és Yvette Broch, valamint a norvég Nora Mörk - is bekerült a vasárnap véget érő svédországi női Európa-bajnokság álomcsapatába Faluvégi Dorottya remélem a legjobb magyar kézilabdázók közé kerül és az sem mellékes, hogy nagyon szép lány! Kövessük ebben a topikban a karrierjét! Hajrá! :

Beatrice Edwige kiállítása miatt ember hátrányban kezdte a második játékrészt az ETO, majd érkezett egy kettős kiállítás a vendégeknél, amit a pályára visszatért Lukács harcolt ki okosan, a hétméterest Görbicz Anita magabiztosan értékesítette. A fordulás után magabiztosabban és gyorsabban játszott a Győr. Marad Danyi a Győr edzője, több jelenlegi játékos is az új stábban Görbicz Anita, és Amandine Leynaud is edzői feladatokat kap az új stábban. 2020-02-06 14:32:2

Idegenben ütötte ki ellenfelét a Győr. by Kínyó Norbert · 13/10/2019. A címvédő Győri Audi ETO KC 25 góllal győzött az újonc cseh DHK Baník Most vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. Sejteni lehetett, hogy az újonc, amely a selejtező megnyerésével jutott a BL. Győr 6 p (+22), 2. Brest 6 p (+19), 3. Odense 6 p (+16), 4. CSZKA 5 p (+13), 5. Podravka 2 p (-13), 6. Dortmund 2 p (-16), 7. Buducnost 1 p (-15), 8. Valcea 0 p (-26) A-csoport Program Október 11., vasárnap 14:00 Team Esbjerg (dán)-FTC-Rail Cargo Hungaria 14:00 SG BBM Bietigheim (német)-Rosztov-Don (orosz) Eredménye A Győri Audi ETO vendége volt a DVSC Schaeffler kedd este az NB I. 10. fordulójában. A bűn rosszul kezdő vendégek ellen a címvédő zöld-fehérek csak annyit adtak ki magukból, hogy a később úgy-ahogy magára találó Debrecent folyamatosan 7 gól körülötti távolságban tartva könnyedén nyerjenek 36-28-ra

Figyelemfelhívó projekt a demenciára Győr ; Teszt nélkül is fertőzöttnek minősíthet a háziorvos Hazánk ; Lomtalanítás Tatán és Tatabányán Színes ; Keresés: Otthon audieto kc audieto kc. Győr. Edwige már Győrben . 2019-05-29 13:15. Már jóval a szezon kezdete előtt meglátogatta új klubját Béatrice Edwige. A francia. Az európai szövetség (EHF) legfrissebb erősorrendjét a legutóbbi három szezonban győztes győriek vezetik. Az indoklás szerint nehéz versenyezni velük, hiszen a francia beálló, Beatrice Edwige, a montenegrói jobbátlövő, Katarina Bulatovic, a norvég jobbátlövő, Amanda Kurtovic, valamint az irányítóként és átlövőként is bevethető francia Estelle Nze Minko. A Győr a Krim Mercator, Savehof és a selejtező győztesével került egy négyesbe, vagyis Danyi Gáborék hat sikerrel kalkulálhatnak a csoportkörben. A középdöntőben a Valcea, Buducsnoszt, Breszt trióval csatázhatnak, avagy gyakorlatilag újfent ki van kövezve az utuk a négyesdöntőig. Bulatovic, Faluvégi vagy Edwige. A Győr elment négy góllal és onnan már nem tudtunk visszajönni és egyre csak nőtt a különbség a két csapat között. A második félidőben is meggyűlt a bajunk a beállóval, ezen javítanunk kell - értékelt az ÉRD irányítója, Tóth Gabriella The greatest talent of Hungarian women's handball, Noémi Háfra, decided to accept the offer of Audi ETO KC in Győr and continue his career in Győr. Together with her Nadine Schatzl will strength position of the left wing. We've been watching Noemi's play for years. It is clearly the greatest talent of Hungarian handball. He has developed [

A Győr előnyét folyamatosan növelve végül 35-17-es győzelmet aratott. Az ÉRD legközelebb szeptember 5-én, 18.15-tól a Siófok KC vendégeként lép pályára a bajnokság első fordulójában. NŐI KÉZILABDA NB I GYŐRI AUDI ETO KC-ÉRD 35-17 (18-9) Győr, Audi Aréna, 2012 néző. V: Réti, Szedmá A magyar női kézilabda-bajnokság adja a legtöbb játékost a szombaton kezdődő női kézilabda-világbajnokságra

Győri Audi ETO KC - Wikipédi

A Győri Audi ETO KC 2020/21-es játékoskerete: Kapusok: Silje Solberg, Laura Glauser, Amandine Leynaud Mezőnyjátékosok: Fodor Csenge, Puhalák Szidónia, Görbicz Anita, Eduarda Amorim, Veronica Kristiansen, Anne Mette Hansen, Stine Oftedal, Estelle Nze-Minko, Amanda Kurtovic, Beatrice Edwige, Kari Brattset, Lukács Viktória, Faluvégi Dorottya, Bódi Bernadet Csere: Leynaud (k) 1 - Edwige 2, Knedlikova 5, Hansen 3, Amorim, Kurtovic 1, Nze-Minko 4, Bulatovic 2, Bódi, Puhalák 2. Zsúfolt telt ház, remek hangulat fogadta a csapatokat, a bemutatásnál ezúttal is lézershow és a Savaria Legio kísérte pályára a játékosokat Hatpluszegy. 3,1 E ember kedveli. Minden, ami kézilabda. Érdekes, hogyan változtat meg pozitiv módon játékosokat a vb. A né... met THC meccseit látom mert itt élek. Egész összel rosszul játszottunk.A magyarokkal együtt fiatal német csapat volt és jelenlegi alapemberei, E ckerle, Bölk, Stolle, Schmelzer szàrnyalnak, most verték meg a hollandokat, és akár bejuthatnak a. Edwige továbbra sem igazán találja magát, de ezt, mint mondtam, ebben az esetben még abszolút érthetőnek gondolom. Ellenben Nze Minko kezdi otthonosan érezni magát. Volt néhány egy-egy elleni betörése, ami egész pofásra sikeredett. És ki nem lehetne hagyni, Kurtovic visszatért a pályára

Ami pedig saját együttese, a Győr jövőjét illeti: úgy tűnik, hogy az ötszörös BL-győztes számára nagyobb kihívást jelent majd a legrangosabb európai kupasorozatban az őszi címvédés, mint eddig sejteni lehetett. - Feltehetően sokkal nehezebb dolgunk lesz - folytatta Danyi A mérkőzést a Győr remek játékkal 34-29-re nyerte meg. Történelmi meccset nyert meg a Győr a női kézilabda BL-ben Amikor Ambros Martín 2018 nyarán távozott a Győri Audi ETO vezetőedzői pozíciójából, sokan féltették a világ legprofibb női kézilabdacsapatát Beatrice Edwige (k) és Kun Attila (j) edző a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapat sajtónyilvános edzésén a győri Audi Arénában 2020. július 13-án. MTI/Krizsán Csaba. Kiemelte, hogy kiváló fizikai állapotban vannak a kézilabdázók, mert a három hónap során otthon készültek

Győri ETO KC (Hungarian: Győri Egyetértés Torna Osztály Kézilabda Club, lit.Concordance Gymnastics Department of Győr Handball Club) is a Hungarian women's handball club from Győr.Since they are sponsored by Audi, the official name for the team is Győri Audi ETO KC.. On domestic level ETO won 15 Hungarian Championship title, including seven in a row between 2008 and 2014 HOME; Győri Audi ETO KC. Hírek; Felnőtt csapat. Bajnoki mérkőzések; Bajnoki góllövők; Az NB I mérkőzései. Alapszakasz - ősz; Alapszakasz - tavas A kedvenc csapatunkról szóló topicot átmentettem ide. Várom a kocsmatársakat (kisbandy, PG23, Mr.Jabba, Balu, Gozo, Parmalat, Pityu, face2 és mindenki akit most nem írok ide) további csevegésre. Igaz, hogy most 2 hónap szünet de lehet dumálni az átigazolásokról is. Minden nehézségünk ellenére: Hajrá ETO!!!! GYŐR: Glauser, Leynaud, Solberg (kapusok), Amorim 6, Csekő, Dale 2, Edwige 3, Faluvégi 3, Kurtovic 4, Lukács 4, Nze-Minko 5, Oftedal 6, Kürthi, Görbicz 5, Puhalák. Edző: Danyi Gábor. Tíz góllal nyert a Győr a női BL 7. fordulójában a Dortmund ellen. Bár a pályaválasztó a német együttes volt, a mérkőzésre Győrben.

A legjobb 10 látnivaló - Győr - Tripadviso

Ők tehát a hiányzók, a győri színekben bemutatkozók közt van viszont a két újonnan szerződtetett francia világklasszis, Beatrice Edwige és Estelle Nze Minko, akikkel a kapus Reynaud-val együtt háromtagúvá bővül a zöld-fehérek gall kontingense Győr Egyetemi csarnok: Győri Audi ETO KC-Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 23-23 (9-13) Kiss É. - Knedliková 3, Nze Minko 4, Oftedal 4, Brattset 5, E. Amorim 5, Fodor Cs. 2. Cs: Leynaud (kapus), Edwige 1, Hansen 5, K. Bulatovics, Faluvégi 1, Puhalák 2, Bódi 3. Edző: Danyi Gábor: 806. 2019 10.13. Chomutov: DHK Banik Most. A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a Győr 43-28-ra győzte le a horvát Podravka Koprivnicát. Győri Audi ETO KC-RK Podravka Koprivnica 43-28 (17-16) Győr: Oftedal 8, Kristiansen 7, Hansen 7, Nze Minko 4, Kurtovic 4, Görbicz 3, Amorim 2, Lukács 2, Fodor 2, Edwige 2, Brattset 2 Podravka

Béatrice Edwige már megismerte Győrt - YouTub

Béatrice Edwige: Győr: 3. oktober 1988 (32 år) 106 73 26: Pauletta Foppa: Brest Bretagne: 22. desember 2000 (19 år) 21 24 27: Estelle Nze Minko: Győr: 11. august 1991 (29 år) 116 253 64: Alexandra Lacrabère: Fleury Loiret: 27. april 1987 (33 år) 241 793 Blandine Dancette: Nantes Loire Atlantique: 14. februar 1988 (32 år) 108 144 Trener. Címke: Beatrice Edwige. 2020.07.14. Kiváló fizikai állapotban vannak a Győr női kézilabdázói. Danyi Gábor vezetőedző szerint kiváló fizikai és lelkiállapotban vannak a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának játékosai. SportNaptár. MINDEN, AMI SPORT

A Győri ETO új beállójának 30 éves korára mindkét álma

1. forduló, 2019. szeptember 1. Győri Audi ETO KC - Siófok KC 27-24 (17-13) Audi Aréna Győr, 4874 néző. Vezette: Bíró, Kiss (botrányosan A második félidő elején Nze Minko még nagyobb lendületet adott a Győr játékának, a francia irányító néhány perc alatt hatszor is betalált és növelte tovább a különbséget. Edwige 3, Kurtovic 6, Lukács 4 Csere: Glauser (K) , Nze Minko 8, Kürthi 2, Brattset 2, Görbicz , Amorim 2, Kristiansen 2, Leynaud Vezetőedző. 25 góllal nyert a Győr női kézilabdacsapata a BL-ben Sport 2019.10.13, 20:47 A címvédő Győri Audi ETO KC 25 góllal győzött az újonc cseh DHK Baník Most vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában Hiába tét nélküli a meccs, a Győr nekimegy a Fradinak Harmadszor csap össze idén egymással a Győri Audi ETO és a Ferencváros női kézilabda csapata. 2019.03.01 A DVSC SCHAEFFLER-hez hasonlóan a BL-címvédő Győr is Balatonbogláron edzőtáborozik, s a győriek szakmai stábja jelezte, hogy szívesen játszanának a Loki ellen. Bár a debreceniek programja már készen volt, Köstner Vilmos - aki remek viszonyt ápol Danyi Gáborral - úgy vélekedett, hogy egy ilyen ellenfél ellen mindig.

Női kézi: nem bírt a Győrrel az ÉRD | Érd Most!

Beatrice Edwige Győri Audi ETO KC videó, átigazolási

A nagy érdeklődés egyetlen játékosnak is szólt, a Bonyhádon született Szekerczés Luca Szekszárdon vált élvonalbeli játékossá, 2010-ben, 16 évesen éppen a Győr ellen debütált az NB I-ben. Kilenc év hosszú idő, de ahogy akkor, most is a kisalföldiek voltak az esélyesek Kedden hajnalban került sor a 2013-as WNBA draftra. A nagy hármas kiválasztása terén nem született meglepetés és az igen nagyszámú európai kontingens helyzete sem reménytelen. Elsõ helyen Brittney Griner-t a Phoenix Mercury vitte el. A következõ évtizedben a nõi kosárlabdát alapjaiban határozhatja meg Griner játéka, aki a blokkokat (748) és a zsákolásokat (18) tekintve. Az utolsó negyedóra legjobbja a Győr magyar kapusa, Kiss Éva volt, aki ellen 20 másodperc alatt Tóvizi, Borgyos és Vámos is hiába próbálkozott. Bódi 2, Brattset 1, Bulatovic 1, Edwige 1, Faluvégi, Fodor 2, Görbicz 2, Hansen 6, Knedlikova 3, Kurtovic 1 (1), Nze-Minko 7, Oftedal 8, Puhalák 2. Edző: Danyi Gábor

Sport365Hűtőmágnes - DanyiNői kézilabda NB I: Siófok KC–Győri Audi ETO KC - NSOSzublimált póló - Csapatképes "Lány 104"Egyéni sál - Puhalák

BUMERÁNG TRANSZFER GYŐR utaztatás az év minden napján 0 - 24 - ig 1+4 fős, 1+8 fős autókkal. Köszönöm a MEGOSZTÁSOKAT. Mai utasom Edwige kézilabdás volt. 04/12/2019 . Modern nagyi.... halad a korral. 30/11/2019 . Egy kis olvasni való amíg várod a TRANSZFERT Szezonbeli összes tétmeccsén győzött a Győr, amely az utóbbi 3 kiírást megnyerte a női kézilabda BL-ben, így most is a címvédő a favorit a Tippmixpro oddsai alapján. Danyi Gábor együttesére könnyű svéd kirándulás vár, míg az FTC Érden venne revansot a Kristiansand ellen az 1. körös vereségért. ; A tizedik helyen végzett magyar válogatottból három játékos került be abba a 40 fős keretbe, amelyből összeállítják a dániai női kézilabda Európa-bajnokság álomcsapatát - írja az MTI Győri ETO KC (în maghiară Győri Egyetértés Torna Osztály Kézilabda Club, trad.Clubul de handbal al Departamentului de Gimnastică Armonia Győr) este o echipă de handbal feminin din Győr, Ungaria.Clubul este sponsorizat de firma Audi, așa că numele său oficial este Győri Audi ETO KC.. La nivel intern, ETO a câștigat 14 titluri de campioană a Ligii maghiare de handbal feminin. Magabiztos győzelemmel zárult az NB I-es női kézilabda bajnokság rangadója. A Siófok hazai pályán gyűrte le hatalmas bravúrral a listavezető Győrt. Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió és televízió legérdekesebb és legfrissebb.

• Mikor és hol nyert európa bajnokságot a magyar férfi kosárlabda válogatott.